Nazwa produktu Ilość
Suma: 0.00 PLN
Zamknij okno
.

Dostępność produktów


Większość produktów w naszej ofercie jest dostępna na magazynie. W stałej sprzedaży mamy ponad 1000 produktów dostępnych na magazynie. 


Wyróżniamy 3 oznaczenia stanów magazynowych:


1. Dostępne od ręki – na magazynie znajduje się większa ilość produktów. Jakkolwiek z uwagi na dużą ilość sprzedawanego asortymentu, zastrzegamy sobie chwilowy brak dostępności niektórych produktów.

2. Dostępność do ... dni - produkt w stałej sprzedaży ale na magazynie nie składujemy zbyt wielkich ilości. W razie braku na magazynie szybko zamawiamy kolejne sztuki od dystrybutora. Jeśli twoje zamówienie jest pilne to skontaktuj się ze sklepem najlepiej przed złożeniem zamówienia drogą telefoniczną dla ustalenia terminu realizacji zamówienia. Podany czas w dniach pokazuje przeciętny czas oczekiwania.

3. Sprawdź dostępność – to produkty, które nie zawsze mamy na stanie ale możemy je zamówić jeśli tylko są dostępne na magazynie dystrybutora. Po złożeniu zamówienia lub przed należy skontaktować się z nami celem potwierdzenia konkretnej dostępności.


Czas realizacji zamówienia jest uzależniony od czynników: dostępności zamawianych produktów i wybranej przez Ciebie formy płatności.

Całkowity czas realizacji zamówienia jest sumą: czasu potrzebnego na zebranie wszystkich zamówionych towarów przez nasz dział spedycji, czasu oczekiwania na dokonanie przez ciebie wpłaty należnej kwoty (w przypadku płatności przelewem, wysyłamy towar gdy należność wpłynie na nasze konto), oraz czasu dostawy (jeden dzień roboczy od dnia nadania przesyłki).

 

 

Kontakt
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »