Nazwa produktu Ilość
Suma: 0.00 PLN
Zamknij okno
.

Nasze marki


Firma Victus–Emak Sp. z o. o. została wyodrębniona z firmy Victus International Trading S.A. i od 2005 roku jest członkiem grupy EMAK, jednego z najbardziej liczących się na rynku europejskim producentów sprzętu ogrodniczego i leśnego. Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1989 roku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałym rozwiązaniom organizacyjnym i wysokiemu poziomowi profesjonalnej wiedzy, zdobyła silną pozycję w branży. Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie  bardziej wydajną i komfortową, a także dostarczanie użytkownikom satysfakcji, przewidując i uprzedzając ich oczekiwania. Aby osiągnąć powyższe cele firma dąży do stałego doskonalenia jakości obsługi klientów, konkurencyjności oraz oferowania innowacyjnych produktów.
 
Firma dysponuje zapleczem technicznym pozwalającym oferować produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Obecnie asortyment firmy obejmuje ponad 1000 produktów. Ich dystrybucja odbywa się za pośrednictwem współpracujących z firmą sklepów i hurtowni na terenie całego kraju. Victus–Emak posiada również dobrze rozwiniętą sieć punktów serwisowych dokonujących napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń. Wykwalifikowana kadra pracowników wspiera klienta fachową wiedzą, zarówno na etapie zakupu produktów, jak i w momencie, kiedy pojawią się problemy w trakcie ich użytkowania.

Oleo Mac jest synonimem nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla urządzeń pracujących w lasach, parkach i ogrodach. Produkty tej marki to szeroki wybór urządzeń w zależności od potrzeb użytkownika zapewniający optymalną kombinację wydajności, wytrzymałości oraz łatwości obsługi i prostoty konserwacji. Troszcząc się o jakość  swoich produktów zwraca się szczególną uwagę na konstrukcję silników dwusuwowych, które zostały zaprojektowane i wielokrotnie przetestowane w laboratoriach Oleo Mac. Charakteryzują się one małym ciężarem i łatwym rozruchem, co przekłada się na wysoką wydajność pracy.
Ważnym element misji Oleo Mac jest również dostarczenie produktów respektujących potrzeby ochrony środowiska naturalnego, aby klienci, którzy wybrali markę Oleo Mac byli świadomi, że użytkują urządzenia ekologicznie przyjazne.

Firma Hozelock powstała w 1959 roku i od tego momentu głównym celem i filozofią tej firmy stało się stworzenie wysokiej jakości produktów dla ogrodu. W Aylesbury a także w Birmingham w Wielkiej Brytanii mieszczą  się zakłady produkcyjne, biura konstrukcyjno-rozwojowe oraz profesjonalne centrum dystrybucyjne. Dzisiaj Hozelock, dzięki doskonałemu serwisowi, wykwalifikowanym pracownikom i sprawnej dystrybucji jest znaczącą marką w ponad 60 krajach świata. Hozelock bazuje na zrozumieniu potrzeb swoich odbiorców na różniących się od siebie rynkach świata, co sprawia, że z roku na rok pozycja tej marki rośnie.
Marka „Hozelock” to przede wszystkim bębny do węży z wiodącym w gamie  automatycznym zwijaczem węża typu Auto Reel. Zapoczątkował on nową generację bębnów-zwijaczy i umocnił pozycję Hozelocka jako lidera wśród producentów pojemników na węże w Europie. Hozelock to także wysokiej jakości pistolety o bardzo dużej wytrzymałości, przyłącza, złączki i rozdzielacze na krany. Mówiąc o  nowoczesności produktów Hozelock nie można pominąć szerokiej gamy zraszaczy i niezawodnych w każdych warunkach pogodowych komputerów do automatycznego  nawadniania. Filozofię firmy o „sadzawce idealnej” spełniają innowacyjne pompy, zestawy filtracyjne i akcesoria do oczek wodnych.
W 2000 roku Hozelock nabył francuska firmę Tricoflex z siedzibą w Vitry-le-Francois, będącą jednym z największych producentów węży w Europie. Tak połączone siły pozwoliły na osiągnięcie statutu lidera na rynku węży na naszym kontynencie.

Kontakt
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »