Nazwa produktu Ilość
Suma: 0.00 PLN
Zamknij okno
.

O nas


Ekosiarka.eu to istniejący od 2010 roku sklep internetowy. Sklep ten powstał w oparciu o doświadczenia sklepu KOSIARKA.PL, który przez ostatnie kilka lat zdobył sobie wielkie uznanie wśród tysięcy klientów. Mamy nadzieję, że najnowsze rozwiązania technologiczne, niespotykane dotąd w Polsce w sklepach ze sprzętem ogrodowym uczynią zakupy jeszcze łatwiejszymi.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów systematycznie będziemy poszerzać naszą ofertę oraz nieustannie rozwijać i rozbudowywać nowe funkcjonalności i ułatwienia dla użytkowników.PROSAT to prywatna firma handlowa działająca na rynku od 1984r. zlokalizowana w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Posiadamy trzy punkty sprzedaży:

* Krzyżanowice (woj. śląskie);
* Racibórz (woj. śląskie);
* Kietrz (woj. opolskie);

Przez wiele lat wypracowaliśmy sobie lokalnie wysoką renomę, którą teraz poprzez sprzedaż internetową budujemy na poziomie ogólnopolskim. Do naszych najważniejszych celów od zawsze należały:


  • * dbałość o dobre imię firmy zarówno w kraju jak i za granicą poprzez zwracanie szczególnej
       uwagi na obsługę klienta i jego zadowolenie;
  • * podnoszenie kwalifikacji zawodowych personelu poprzez szkolenia i kursy oraz tworzenie
       warunków sprzyjających kreatywności i innowacyjności;
     
  •  

   


Firma PROSAT jest operatorem sklepów internetowych:

WWW.KOTLY.COM - Technika grzewcza.
W naszej ofercie można znaleźć kotły centralnego ogrzewania na paliwa stałe wiodących polskich producentów oraz solary, grzejniki, bojlery oraz wszelki osprzęt do centralnego ogrzewania po konkurencyjnych cenach.

WWW.Ekosiarka.eu - Narzędzia ogrodowe.

PROSAT to wiarygodne i fachowe informacje na każdy temat oraz zakupy, za które nie przepłacisz.

 

 

Kontakt
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »