Nazwa produktu Ilość
Suma: 0.00 PLN
Zamknij okno
.

Reklamacje i zwroty


Reklamacje

Sprzedawane przez nas produkty są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane. Każdy z nich objęty gwarancją producenta ważną na terenie Polski.

W przypadku, kiedy odebrany towar nie działa lub usterka wystąpiła podczas eksploatacji należy nawiązać kontakt bezpośrednio z serwisem producenta. Wykaz autoryzowanych punktów serwisowych znajduje się w karcie gwarancyjnej, na stronie internetowej producenta.

W przypadku konieczności zgłoszenia reklamacji prosimy o wypełnienie (formularza) lub napisanie maila lub listu, gdyż tylko reklamacje zgłoszone drogą pisemną będą rozpatrywane.

 

Odbiór przesyłki od kuriera


W celu zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa, prosimy o rzetelne obejrzenie przesyłki podczas odbioru towaru od kuriera.

W przypadku, gdy przesyłka jest uszkodzona lub towar jest niezgodny z zamówieniem należy sporządzic wraz z kurierem "protokól szkodowy" zawierający min. datę sporządzenia, nr listu przewozowego, podpisy kuriera i osoby odbierającej oraz opis uszkodzenia/niezgodności. W przypadku braku możlwości obejrzenia zawartości przesyłki w momencie jej przyjęcia, prosimy o wpisanie na liscie przewozowym adnotacji " towar przyjety bez sprawdzenia".


Odstąpienie od umowy

Zgodnie z postanowieniami Ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z późn. zm.), w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki istnieje możliwość zrezygnowania z zakupu dokonanego w naszym sklepie bez podania przyczyny. W takim przypadku prosimy o zgłoszenie chęci odstąpienia od umowy pisemnie.

Uwaga!

Prosimy o nie odsyłanie towaru przed wypełnieniem formularza i uzyskaniem od nas odpowiedzi.

Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych (od momentu zwrotu towaru) przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do nas na nasz koszt (za pobraniem).

 

Kontakt
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »