Nazwa produktu Ilość
Suma: 0.00 PLN
Zamknij okno
.

Zakupy na raty


RATY z Ekosiarka.eu

Dla kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. dla propozycji 3x0 zawartego na okres 10 miesięcy, wyliczenia dla przykładu reprezentatywnego na dzień 2016-04-01 r. są następujące: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0%; cena towaru 1900 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu 0 zł; całkowita kwota do zapłaty 1900 zł; całkowity koszt kredytu 0 zł; wysokość 10 równych rat miesięcznych 190,00 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 2016-04-15 r. do dnia 2016-05-15 r.

PROSAT FOJCIK SPÓŁKA JAWNA występujący w roli pośrednika kredytowego informuje swoich klientów o możliwości skorzystania z propozycji kredytu na zakup towarów i usług oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A., udostępnia swoim klientom wniosek o kredyt na zakup towarów i usług oraz przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umów o kredyt na zakup towarów i usług zawartych przez Santander Consumer Bank S.A. za pośrednictwem PROSAT FOJCIK SPÓŁKA JAWNA. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny zdolności kredytowej Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Szczegóły na www.santanderconsumer.p

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.

Przekonaj się jakie to proste:

  • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty - sprawdź wysokość raty
  • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
  • z rat skorzystasz do max. kwoty 20000 zł
  • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
  • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
  • umowę i zakupy dostaniesz do domu

 

Sprawdź!

PROSAT FOJCIK SPÓŁKA JAWNA oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Dla kredytu na zakup towarów/usług w wysokości  1800 zł (całkowita kwota kredytu), spłacanego w 12 miesięcznych równych ratach po 168 zł (okres obowiązywania umowy 12 miesięcy), z oprocentowaniem nominalnym 3,36% (stopa stała), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 23,7 %. Całkowita kwota do zapłaty: 2016 zł, całkowity koszt kredytu: 216 zł, w tym odsetki: 36,18 zł, prowizja za udzielenie kredytu: 179,82 zł. Stan na dzień: 05.05.2014 r. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez Bank dokumentów znajduje się na stronie: www.credit-agricole.pl oraz w punkcie sprzedaży Partnera. Podany materiał nie stanowi oferty Banku w rozumieniu art. 66 KC.

Kontakt
Nasza strona używa plików cookies. Jeśli chcesz możesz w każdej chwili wyłączyć je w opcjach swojej przeglądarki. OK, zamknij pasek lub dowiedz się więcej »